Zjazd Forum Uniwersytetów Polskich

III Zjazd Forum Uniwersytetów Polskich
12-15 maja, Białystok

Już 12 maja widzimy się w Białymstoku, czyli stolicy malowniczego podlasia. Spędźcie z nami ten niesamowity weekend i dajcie się uwieść urokom miasta. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, dzięki czemu z pewnością zapamiętacie ten zjazd na długo.

Limit 3 osób na uczelnię (w razie chęci przyjazdu większej ilości osób prosimy o kontakt).

Koszt zjazdu:
Podstawa: 550 zł
Rozszerzenie: 600 zł

Grupa na facebooku

Regulamin Zjazdu

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:
nataliafirysiuk@gmail.com

Harmonogram zjazdu:

Czwartek:
15:00-16:30 – REJESTRACJA W HOTELU
17:00 – KREATYWNE ROZMOWY O NAUCE (smart casual)
Kreatywne Rozmowy o Nauce (KRON) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów Parlamentu Studenckiego oraz Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku. Są to cykliczne spotkania z charyzmatycznymi praktykami i naukowcami, którzy o zagadnieniach związanych z ich naukowymi czy zawodowymi pasjami potrafią mówić w sposób bardzo przystępny, a zarazem niezwykle inspirujący. Podczas każdej edycji organizatorzy skupiają się na innych dziedzinach wiedzy, starając się przy tym, aby każde z wydarzeń miało charakter jak najbardziej multidyscyplinarny. Formuła spotkań przypomina nieco tą znaną między innymi z konferencji TED/TEDx – prelegenci mają do 20 minut przedstawić wybrany problem, po czym następują tytułowe „rozmowy”, czyli dyskusja z udziałem publiczności.
20:00 – GRILL AND CHILL (casual)
By cieszyć się majowym wieczorem nie będziemy musieli daleko iść – spotkajmy się na patio Wydziału Matematyki! Zaraz po KRONie będziemy mogli oddać się grillowaniu przy muzyce, grach i karaoke. Totalna chillera. Zachęcamy do wzięcia ze sobą bluz i ciepłych ciuszków na przebranie (nie będzie problemu z zostawieniem ich w szatni na czas KRONu).

Piątek:
Wersja rozszerzona:
8:00 – ŚNIADANIE
10:00 – POOL PARTY
12:00 – SZKOLENIE
15:00 – OBIAD

Wersja podstawowa:
15:00-17:00 – REJESTRACJA
17:30 – OTWARCIE
+ KONCERT (smart casual)
Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie III Zjazdu Forum Uniwersytetów Polskich w Białymstoku. Po krótkiej części oficjalnej pozostały do kolacji czas umili nam UwBand – muzyczne doznania gwarantowane!
18:30 – KOLACJA
20:00 – INTEGRACJA
(sportowy)
Wygodny strój obowiązkowy! Weźcie go ze sobą na Oficjalne Otwarcie, bo prosto z Wydziału udamy się autobusem w miejsce naszej piątkowej integracji. Wcielimy w życie hasło obecnej kadencji PS UwB – SKY IS THE LIMIT! Dosłownie.
22:00 – INTEGRACJA

Sobota:
8:00 – ŚNIADANIE
9:30 – WARSZTATY
(casual)
Sobotę rozpoczniemy od warsztatów w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej. Strzelanie z łuku, a może garncarstwo? Każdy znajdzie coś dla siebie. Postaramy się, żebyście poczuli prawdziwego Ducha Puszczy.
13:00 – OBIAD
14:30 – OBRADY/TELETURNIEJ
(casual)
Obrady obradami, ale nasz podlaski Tadeusz Sznuk chce wyłonić jednego z dziesięciu… czekamy na was śmiałkowie! Do pokonania – pytania, na które każdy samorządowiec powinien znać odpowiedź -: w nocy o północy, po bimbrze, no po czym chcecie. Gotowi?
Będzie to również czas na podbicie waszych delegacji.
17:00 – WYZWANIE PSUWB
Poznacie Białystok od podszewki! Zadania zaproponowane przez nas, a może wycieczka we własnym zakresie? Dajemy Wam wolną rękę – w drodze po wygraną liczy się przecież kreatywność 😀
20:00 – KOLACJA
22:00 – INTEGRACJA – IMPREZA TEMATYCZNA

Niedziela:
8:00 – ŚNIADANIE
11:00 – WYKWATEROWANIE


Zapisy do 27 kwietnia.

Dzidy w dłoń i do zobaczenia!
Formularz zgłoszeniowy: